Bildiğiniz üzere birkaç gün önce Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, kredi kartı borcunu ödemekte zorluk çekenler için Ziraat Bankası tarafından borçların tek bir kredide birleştirileceğini ve uygun faiz oranıyla geri ödeneceğini belirtmişti. Bunun ardından Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu hakkında merak edilenler yüzbinlere ulaşmış durumda. Peki nasıl başvuru yapılır?

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması

Kredi kartı borcunu ödeme noktasında zorluk çekenlerin Ziraat Bankası Kredi Kartı yapılandırmasına kesinlikle başvurmasını öneriyoruz. Bu sayede ödeyemediğiniz kredi kartı borçları Ziraat Bankası bünyesine alınacak ve 60 aya kadar çok düşük faiz oranıyla ödeme kolaylığı sağlanacak.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Faiz Oranları

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması faiz oranları da açıklandı. Ziraat Bankası bu kapsamda 24 aya kadar vadelendirmeler için %1.10 oranlı kredi veriyor, 60 aya kadar vadelendirmeler için ise %1.20 oranlı kredi veriyor. Buda kredi kartı borcundan dolayı %2’lere ulaşan yükten kurtarıyor. Ödeme kolaylığı oluşturuluyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Başvurusu için en yakın Ziraat Bankası şubesine başvuruda bulunabilirsiniz. Ziraat Bankası tarafından yapılan resmi açıklamalarda gerekli belgelerin ne olduğuna dair herhangi bir bilgi verilmemiş. Bu sebepten dolayı kimliğinizi alıp en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Yapılandırması Ne Zamana Kadar?

Ziraat Bankası kredi kartı yapılandırmasının ne zamana kadar olduğuyla ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor. Bu sebepten dolayı “şu tarih” diyemiyoruz. Fakat elinizi çabuk tutmanızda fayda var. Tahminlerimize göre seçimden sonra uygulama kaldırılacak gibi duruyor. Tabi sadece bir tahmin.