Uzun zamandır kredi kartı almak istiyorsanız bir çok bankadan konu ile ilgili olarak bilgi alabilirsiniz. Uzun zamandır herkesin genel olarak tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, son yıllarda pek çok kişiye kredi kartı vermeye devam ediyor. Birbirinden avantajlı kredileri sayesinde herkesin de genel tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, bu sayede müşterilerini de kazandırmaya devam ediyor.

 

Ziraat Bankası’nda bu yıla özel birbirinden farklı kredi kartları geliyor. Birbirinden farklı yeni kampanyalarla birlikte kredi kartlarını sizlerin beğenisine sunan Ziraat Bankası’ndan online olarak kredi kartı başvurusunda bulunabilirsiniz. Online olarak yapılan başvuruların ardından Ziraat Bankası’nda genel takibi de yapabilirsiniz.

 

ZİRAAT BANKASI KREDİ KARTI BAŞVURUSU NASIL KONTROL EDİLİR?

 

Ziraat Bankası’na kredi kartı için başvuru yaptıysanız ve bu başvurunun da nasıl onaylanacağını merak ediyorsanız, genel olarak incelemelerde bulunabilirsiniz. Başvurularınız için Ziraat Bankası’nın kendi resmi sitesinden inceleme yapabilirsiniz. Ziraat Bankası‘nın kendi sitesinden ‘kredi kartı başvurularım’ kısmından incelemeler yapabilirsiniz. Bu sayede de bir an önce kredi kartlarınızı alabilirsiniz.

 

Kredi kartınızın genel olarak ne durumda olduğunu da bu sekmeden öğrenebilirsiniz. Bu durum sayesinde kredi kartınız çıktı ise bağlı bulunduğunuz şubeye gidebilir ve bu sayede de kredi kartınızı alabilirsiniz ya da kredi kartınızın evinize kadar getirilmesini isteyebilirsiniz. Evinizin önüne kadar getirilen kartlarınızın ardından gerekli evrakları imzalayıp kartınızı kullanabilirsiniz.