Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Ziraat Bankası, uzun bir sürenin ardından etkin hizmet vermeye devam ediyor. Uzun süren çalışmaların ardından bu yıl da kendi bünyesinde bulunan müşterilerine kredi veren Ziraat Bankası, aynı zamanda kendisiyle çalışmayan potansiyel müşteriler için de kredi vermeye devam ediyor.

 

Yaz aylarının yaklaşması ile birlikte ödemeleri artan ve bu durum yüzünden de büyük sıkıntılar yaşayan pek çok kişi için Ziraat Bankası, ihtiyaç kredisi vermek için düğmeye basıyor. Bu yıldan itibaren verilecek olan ihtiyaç kredileri için çok fazla müşterisini bekleyen Ziraat Bankası, toplamda 15 bin liraya kadar ihtiyaç kredisi verebiliyor. Tabi ki bu tutar kişinin isteğine göre değişebiliyor.

 

KREDİ FAİZLERİ DÜŞÜK

 

Genel olarak müşterilerinin daha rahat etmesini amaçlayan Ziraat Bankası, bu konuda direkt olarak kredi faizlerine yönelik de çalışmalar sürdürüyor. Bu yeni kredi faizleri ile birlikte pek çok Ziraat Bankası müşterisi, bir an önce konu ile ilgili olarak girişimlerin bulunmasını istiyor. Ziraat Bankası’nın bu yıl içerisinde yaptığı açıklamalara göre tüketici kredisi için 1,58 oranında faiz isteniyor.

 

Büyük oranlarda faiz ödemek istemeyenlerin genel tercihleri arasında yer alan Ziraat Bankası, özellikle bu yıldan itibaren dikkatleri çeken yeni atılımlar yapmaya da devam ediyor. Bu yılın en önemli kredilerini müşterilerinin beğenisine sunan Ziraat Bankası, gerekli incelemeleri yaptıktan sonra sizlere konu ile ilgili olarak geri dönüş yapıyor.