4.5G SIM
Faturalı veya faturasız ilk defa 4.5G sim kart alan bütün müşterilere Vodafone 5 GB hediye internet verilmektedir. Sizde yeni sim kartınızı aldıktan sonra hediye internetiniz ile yüksek hızların keyfini sürebilirsiniz.

Vodafone İnternet Avcıları

Vodafone internet avcıları uygulamasını Android için BURAYA tıklayarak iOS cihazlar için BURAYA tıklayarak indirin ve yükleyin. Daha sonrasında size gösterilen konumları takip ederek minik yaratıkları toplayın ve hediye internet ödüllerini kazanın. 26 yaşından küçük FreeZone müşterileri için geçerlidir.

Vodafone Spotify Premium Hediyesi
İlk defa Spotify Premium kullanacak kişiler hemen SPOTIFY yazıp 5800’a mesaj atarak üç ay ücretsiz Spotify Premium hakkı kazanabilirler. Ayrıca Vodafone Müzik Pass ile Spotify kullanırken kotanızdan düşmeyecektir.

Vodafone Pazartesi Günleri TL Yükle Kazan

Vodafone hattınıza pazartesi günleri 35 TL veya daha üzeri yükledikten sonra 31 TL fiyata sahip Vodafone Kolay Paket satın alın ve bir hafta geçerli ücretsiz Sosyal Pass hattınıza yüklensin. Haftalık Sosyal Pass sayesinde bir hafta boyunca Facebook, Twitter ve Instagram uygulamalarını sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Yeni Hatlar

Faturasız Vodafone hattı aldıktan sonra hemen yeni hattınız ile HEDIYE5GB yazıp 7000 ‘e mesaj atın ve bir ay boyunca geçerli 5 GB hediye internet hakkı kazanın.

FreeZone Kulüp

Hattınız kendi üzerinize kayıtlı değilse kullanıcı tanımlama işlemi yaparak hattı üzerinize alın ve bir gün boyunca geçerli Vodafone 4 GB bedava internet kazanın.

Vodafone Evde Ücretsiz 4GB İnternet

Hem evde hemde cepte Vodafone müşterisi olan kişiler bir ay içerisinde 4 kere dilediği zaman ev internetini tek seferde 4 GB olmak üzere mobil hatlarında kullanabiliyor. Bu kampanyaya katılmak için 4GB yazıp 7000 ‘e mesaj atabilirsiniz.