Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

İyi günler sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere Vakıfbank’tan yapabileceğiniz kartsız işlemler hakkında bilgi aktarımında bulunacağız.

Vakıfbank, son zamanlarda yaptığı atılımlarla birlikte adını çok kez duyurmuş durumda. Şuanda en modern tasarımlardan birine sahip olan Vakıfbank ATM’leri görenlerin dikkatini çekmiyor değil. Peki Vakıfbank kartsız para çekme nasıl yapılır? Vakıfbank’tan nasıl kartsız para çekilir? Vakıfbank ATM’lerinden kartsız para çekme işlemi nedir? Gibi sorularınızın cevaplarına geçelim.

Vakıfbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Vakıfbank kartsız para çekme işlemini Vakıfbank ATM’lerinden gerçekleştiremezsiniz. Çünkü hiçbir Vakıfbank ATM’sinde böyle bir hizmet yoktur. Kartsız işlem gerçekleştirebilirsiniz fakat bu gerçekleştirecek olduğunuz işlemler arasında para çekme işlemini yapamazsınız. Bankaların yavaş yavaş geliştirdiği bu sisteme Vakıfbank’ın da en kısa süre içerisinde katılım gerçekleştirmesini bekleyen müşteriler, bu durumdan dolayı çok rahatsız.

Vakıfbank ATM’lerinde Hangi Kartsız İşlemler Yapılıyor?

Vakıfbank ATM’lerinde kartsız para çekme yapılamıyor evet ama daha birçok işlem yapılabiliyor. Ödemelerinizin tamamını Vakıfbank ATM’lerinden yapabilirsiniz. Buda yine kartım yanımda yok, şubeye gitmek istemiyorum sorununu ortadan kaldırıyor. Gelin bakalım Vakıfbank ATM’lerinde hangi işlemler yapılabiliyor.

Vakıfbank Kartsız Para Yatırma

Vakıfbank kartsız para yatırma sayesinde kartınız olmadan herhangi bir hesaba para yatırma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Bunun için ATM’de yer alan kartsız işlemler menüsüne girip, hesaba para yatırma seçeneğini seçtikten sonra istenilen bilgileri girmelisiniz.

Vakıfbank Kartsız Ödeme Yapma

Tüm Vakıfbank ATM’lerinde yapabileceğiniz ödemeler şu şekildedir;

 • Fatura 
  • Su
  • Doğalgaz
  • Elektrik
  • Telefon
  • Uydu/Kablo/ADSL
 • SGK ödemeleri  
 • Üniversite ödemesi 
 • Motorlu Taşıtlar Vergisi ödemesi 
 • MEB ödemeleri 

Vakıfbank Kartsız Kredi Kartı Borcu Ödeme

Vakıfbank ATM’lerinden sadece bu ödemeleri değil aynı zamanda kredi kartı borcu ödemenizi de yapabilirsiniz. Kartsız işlemler menüsünde yer alan ödemeler kategorisinden kredi kartı borcumu ödeme seçeneğini bulduktan sonra, istenilen kart bilgilerini girdikten sonra mevcut borcunuzu göreceksiniz. Borca yatırmak istediğiniz tutarı ATM’ye verdikten sonra borcunuz ödenecek ve makbuz verilecektir.

Vakıfbank Kartsız İşlem İçin Hesap Olması Gerekir mi?

Vakifbank’tan kartsız işlem yapılması için banka müşteri olmanız gerekmez. Kartsız işlemler seçeneği altında yapılacak tüm işlemlerde, herkes yetkiye sahiptir. T.C. kimlik numarası olan her birey bankadan kartsız işlem gerçekleştirebilir.


Ziraat Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Akbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

ING Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

HSBC Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Finansbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Halkbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

> Garanti kartsız para çekme nasıl yapılır? Garanti Paramatik kartsız işlemler


 

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Serpil dedi ki:

  tüm bankalar kartsız para çekme yaptırıyor Vakıf daha uyuyor. Ya sizin bizi mağdur etmeye ne hakkınız var. Şu özelliği getirin artık yeter. İş Bankasında var ING’de var onda var bunda var Vakıfa yok. Hayatta tek pişmanlığım sizle çalışmış olmak yeter ya

 2. Leyla dedi ki:

  Bursluluk yattı kartı kaybettim ve kartsız para çekme olmadığı gibi mobil uygulamaya bile giremiyoruz .d ya öğrenciyiz diye neden bu kadar üstümüze gelirsiniz ki D:

 3. Reis dedi ki:

  Yazik yillarin bankasi kartsiz para cektirmiyo bi siz kaldiniz dunyada kartsiz cektirmeyen ama bukadar insana iskence cektiriyorsunuz burwsi kesin yil.olmus 2019 hala 1980 lerde kalmissiniz yazik

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.