Türkiye’nin en  büyük bankalarından biri olan Vakıfbank, her geçen gün yeni kredileri şaşırtıyor. Bu yıla özel birbirinden farklı kredilerin yer aldığı Vakıfbank’ta bu bayrama özel krediler göz doldurmaya devam ediyor. Bu yılın en özel kredilerinin yer aldığı Vakıfbank’ta ilk olarak bayram kredileri göze çarpıyor. Ramazan ayının çok yakın bir sürede gelecek olmasından dolayı da masraflar artıyor. Bu sebepten dolayı da herkesin genel olarak dikkatli davranması gerekiyor.

 

Uzun zamandır herkesin genel tercihleri arasında yer alan Vakıfbank, bu yıla özel bayram kredilerinde özellikle arabası olmayanları hedef alıyor. Arabası olmayan ve bayramda da rahat bir nefes almak isteyenlerin genel olarak tercih ettiği Vakıfbank, bu sayede farklı adımların da atılmasını sağlıyor. Tüm müşterilerinin araba sahibi olmasını isteyen Vakıfbank, bu anlamda farklı girişimlerin de gerçekleşmesi için elinden geleni yapmaya çalışıyor. Bir çok kişinin genel olarak araç sahibi olmasını isteyen Vakıfbank, 0 araçlar için kredi veriyor.

 

FAİZLER YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR

 

Bir çok bankaya bakarak daha uygun krediler vermeye devam eden Vakıfbank, uzun zamandır herkesin de genel olarak tercih ettiği bankalar arasında yer almaya devam ediyor. Bu yıla özel birbirinden farklı krediler veren Vakıfbank özellikle 0 araç kredilerinde de düşük faiz uygulamaya koyuluyor. Bu yılın en düşük faizlerini veren Vakıfbank, bu sayede herkesin de araç sahibi olmasını sağlıyor.

 

Bu yıla özel 1,34’ten başlayan kredilerle herkesin araç sahibi olmasını isteyen Vakıfbank, bu durumun sadece bayram için geçerli olduğunu kaydediyor.