10 GB Hediye İnternet
Hediyeli sim kartlardan herhangi birini aldıktan sonra ENHIZLI yazın ve 2222’ye mesaj atın. Bu sayede 6 ay boyunca geçerli 10 GB Turkcell bedava internet kazanacaksınız.

GNÇ Çatlat Hediyeni Kap
Turkcell GNÇ uygulamasını kullanan ve uygulama içerisinde yer alan yumurtayı haftada 2 kez çatlatan Genç Turkcell müşterileri hediye internet kazanabilirler.

GNÇ Gece 3 GB
GNÇ Full Paketi ve GNÇ Full tarifelerine geçiş yapan kişilere 22:00-06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 3 GB internet hediye olarak verilmektedir.

4.5G Hızını Deneme
Turkcell tarafından bütün müşterilere internet hızı olarak maksimum 600 Mbps hız limiti tanımlanmıştır. Sizde mevcut paketiniz de bulunan haklarınızı 600 Mbps hız ile kullanabilirsiniz.

4.5G SIM Kart Katlanan İnternet
Tarifenizdeki internet paketinin iki katını kullanmak için sizde hemen yeni 4.5G uyumlu sim kartınızı almayı unutmayın. İlk defa 4.5G sim kart alan kişiler için geçerlidir.

GNÇ Gece 7 GB
GNÇ Star Paketi ve GNÇ Star tarifelerine yıllık abonelik gelen müşterilere 22:00-06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 7 GB internet hediyesi verilmektedir.

GNÇ Gece 5 GB
GNÇ Süper Paketi ve GNÇ Süper tarifelerine yıllık abonelik ile gelen müşterilere 22:00-06:00 saatleri arasında kullanabilecekleri 5 GB internet hakkı tanımlanmaktadır.

GNÇ Gece 1 GB
GNÇ Eko Paketi ve GNÇ Eko tarifelerine yıllık abonelik ile gelen kişilere 22:00-06:00 saatleri arasında geçerli 1 GB internet hakkı verilmektedir.

Turkcell #senyapdiye
Turkcell BiP uygulamasını indirin ve hemen #senyapdiye kanalını takip etmeye başlayın. Daha sonrasında görevleri yerine getirerek 25 GB hediye internet kazanabilirsiniz. Haklarınız 6 hafta boyunca kullanılabilir olacaktır.

Sarı Kutu Paycell Kart
Turkcell Paycell kart aldıktan sonra Paycell uygulamasını cihazınıza indirin ve sanal kart oluşturarak sarı kutu puanlarınızı maksimum 15000 MB olacak şekilde internete dönüştürün.

DQ 2GB Hediye İnternet
Dijital Zeka Programına katılan müşterilere özel olarak 2 GB internet hediyesi verilmektedir. DQ uygulamasını telefonunuza indirerek projeye katılmanız sonucunda hediyenizi alabilirsiniz.

Kamu Ekstra Paket İnternet
Eğer kamu çalışanı iseniz veya tanıdığınız varsa Kamu Ekstra tarifesine geçiş yaparak sizde hemen her ay 5 GB internet hediyenizi alabilirsiniz. Hediyeler 12 ay boyunca her ay yenilenmektedir.

Faturalı’ya Gel Hediye 1GB
Faturasız hat kullanan fakat faturalı hatta geçiş yapan müşteriler için 6 ay boyunca geçerli her ay 1 GB internet hediyesi otomatik olarak müşterilere sunulmaktadır.

Kim 1 GB İster?
Turkcell BiP uygulamasına girerek Kim 1 GB İster ? Kanalını hemen takip edin ve size sorulan sorulara doğru yanıtlar vererek hediye 1 GB internet kazanın.

Web 1 GB
Uçuran 3 GB, Uçuran 3 GB Plus, Uçuran 4 GB, Uçuran 4 GB Plus, Uçuran 6 GB, Uçuran 6 GB Plus, Uçuran 8 GB, Uçuran 8 GB Plus, Uçuran 10 GB, Uçuran10 GB Plus paketlerinden herhangi birini hesabım uygulaması üzerinden veya kredi kartınız ile satın aldıktan sonra otomatik olarak hattınıza 1 GB hediye internet yüklenecektir.

Yaani Kullanım
Mobil mağazalardan Yaani uygulamasını indiren ve kullanmaya başlayan kişilere 30 gün boyunca geçerli 1 GB internet hakkı verilmektedir. Bu haklar uygulamayı kullanmaya devam ettiğiniz süre boyunca her ay yenilenmektedir.

4.5G Hediye BiP 1GB İnternet
Bütün Uçuran tarife ve Uçuran paketlere abone olan müşteriler BiP uygulamasında kullanabileceği hediye 1 GB internet hakkına sahip olmaktadır.

4.5G Salla Kazan
Turkcell hesabım uygulamasını indirerek sizde hemen telefonunuzu sallayabilir ve her hafta sürpriz bir hediye kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan servisi bütün müşteriler tarafından kullanılabilir.

Dergilik ile Tanışma 1GB Hediye
Mobil mağazalardan Turkcell Dergilik uygulamasını cihazınıza indirirseniz hediye olarak 1 GB internet verilecektir. Bu hediye sadece Dergilik uygulamasında geçerli olacaktır.

20 MB İnternet Paketi
Turkcell’den satın alınan sözleşmeli cihaza ek olarak sözleşmeli bir aksesuar satın alırsanız 20 MB hediye internet kazanacaksınız.

GS Destek 1GB Hediye İnternet
Turkcell Bireysel postpaid, prepaid Sarı Paket, Kırmızı Paket ve Şampiyon paketlerini kullanan kişilere her Galatasaray Futbol takımı galibiyetinde 1 GB cepten internet hediyesi verilmektedir.

BiP Kullan Kazan
Turkcell haftalık 2 GB bedava internet kazanmak için yapmanız gereken tek şey BiP uygulamasında size verilen 2000 mesaj yollamak gibi farklı görevleri yerine getirmek.

Dergilik Hediye İnternet
Abonelik ücreti olan Dergilik uygulaması üzerinden herhangi bir dergi veya gazete indirirseniz Turkcell size sürpriz bir hediye verecektir.

Sürpriz Nokta
BiP uygulamasında yer alan sürpriz nokta adresine giderek sizde sürpriz hediyenizi öğrenerek kullanmaya başlayabilirsiniz.

3 Ay 1 GB İnternet Paketi
Sözleşmesi biten Turkcell müşterileri için 3 ay boyunca her ay 1 GB cepten internet hediyesi verilmektedir. Haklar otomatik olarak yüklenmektedir.