Telefon alımlarında artık ne kredi kartına ne de elden taksit imkanı bulunuyor. Faturalı hatta çıkarabildiğiniz telefonların fiyatları birden bire 2-3.000 TL daha fazla olabiliyor. Bu durumda telefon şirketleri bankalar karşılıklı olarak anlaşıp, müşterilerine kredi imkanı sağlamıştır. Kredi kartı ile telefon almak isterseniz, taksit imkanı olmadan direkt peşin bir şekilde alabilirsiniz, eğer taksitli telefon almak istiyorsanız bankaya kredi başvurusunda bulunmanız gerekiyor. Bu kredi başvurularında telefon, avantajlı bir kredi türü olarak boy göstermekte ve çok fazla avantajı bulunmaktadır.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte neredeyse her ay yeni bir telefon modeli ortaya çıkıyor ve 5-6 ay önce çıkan telefon modellerini çok eskide bırakacak özelliklerle geliyor. Mesela iPhone ilk çıktığı sıralar herkes dokunmatik telefon mu? diye şaşakalırken şuanda gözle telefon nasıl açılıyor? Onu düşünüyor.

Her üst modelin çıkmasıyla birlikte fiyatlar da üst segmentlere çıkmakta olup, şuanda araba parasına telefonlar bulunmaktadır.

Telefon Kredisi Başvurusu

Birçok banka telefon kredisi imkanı sunuyor ve müşterilerine telefon alma fırsatı veriyor. Bazı bankalar ise ihtiyaç kredisi kapsamında bu telefon kredisini veriyor. Telefon kredisi veren bankalar, aslında telefon şirketleriyle anlaşmalı bankalar diyebiliriz. Telefon şirketleriyle yapılan anlaşmadan dolayı, bankalar birçok avantajı müşterilerine sağlayabilmektedir. Telefon kredisi başvurusu yapmak için aşağıda verecek olduğumuz bankalara giderek bilgi alabilirsiniz.

Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018

Telefon kredisi veren çok sayıda banka bulunmaktadır. ING, Odeo Bank ise bu kredileri sağlayan en önemli 2 banka olarak ön plana çıkmaktadır. Gelin bakalım bu bankalardan nasıl telefon kredisi başvurusunda bulunabiliriz?

ING Bank Telefon Kredisi Başvurusu

Teknosa ile anlaşmalı olarak telefon kredisi sağlayan ING Bank, taksitle telefon alma arzusunda olanlar için birçok kredi fırsatı sunarak, müşterilerini sevindirmektedir. Tekno kredi adı verilen bu kredi imkanını müşterilerine tanıyan ING Bank, krediden yararlanmak isteyen müşterilerinden kesinlikle masraf ve komisyon almamaktadır. Kredi imkanlar ve avantajları alacağınız telefonun fiyatına ve markasına göre değişiklik gösterebilir. Banka kredi imkanı sağlarken en düşük 500 TL, en yüksek 15.000 TL kredi desteği sağlamaktadır. ING Bank Kredi Başvurusu İçin bankaya gitmenize gerek yok. SMS aracılığıyla ya da Teknosa mağazalarından başvuru yapabileceğiniz gibi, internet sitesi üzerinden de başvuruda bulunabilirsiniz.

ING Bank Telefon Kredisi SMS İle Başvuru Yapma

ING Bank tarafından sağlanan Tekno Kredi’ye SMS aracılığıyla başvurmak için telefonunuzun SMS bölümünü açıp, T.C. Kimlik Numaranızı yazdıktan sonra Teknosa’dan alınmış ürün kodunu aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 2229’a gönderebilirsiniz. Başvurunuz onay alırsa, ürününüzü alabilir ve taksit tutarlarını ING Bank şubelerine, İnternet üzerinden ve ATM’lerden yatırabilirsiniz.

Odeabank Telefon Kredisi Başvurusu

Odeabank telefon kredisi konusunda Vatan Bilgisayar ile anlaşmalıdır. Vatan Bilgisayar’da yer alan tüm teknolojik ürünlerin alımında Odeabank’tan kredi sağlayabilirsiniz. Sağladığınız kredi sayesinde ise alacak olduğunuz ürünü taksitlere bölebilirsiniz.

Başvuruları Odebank şubelerine gitmeye gerek kalmadan SMS ile yapabilirsiniz. T.C. kimlik numaranızı telefonunuzun mesaj bölümüne yazıp 8444’e ulaştırdıktan sonra , başvurunun onaylanıp onaylanmadığı size 5 dakika içerisinde gönderilecektir.

Bu bankaların yanı sıra, ihtiyaç kredisi kapsamında telefon kredisi veren bankalarda bulunmaktadır. Onlar ise şu şekildedir:

İhtiyaç Kredisi Kapsamında Telefon Kredisi Veren Bankalar 2018

  • Akbank
  • Vakıfbank
  • Garanti Bankası
  • Finansbank
  • İş Bankası
  • Denizbank