Son yıllarda bir çok kişinin tercihlerinden biri olan TEB yine şaşırtacak kampanyalarla geliyor. Bu yıla özel birbirinden farklı durumlarla gün yüzüne çıkan TEB, konut kredilerinde de büyük kolaylıklar sağlıyor. Daha önceleri pek çok müşterisini bünyesinde barındıran TEB, aynı zamanda birbirinden farklı kredilerle müşterilerini ev sahibi yapıyor.

 

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte büyük bi ev almak isteyen pek çok kişi TEB’e başvurmaya devam ediyor. TEB’in verdiği kredilerle birlikte pek çok kişi de büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. TEB’in en sevilen yeni özellikleri ile birlikte pek çok kişi de büyük sorunlardan kurtulmuş oluyor. Bu yıla özel en güzel konut kredilerini veren TEB sizleri de kendi şubelerine bekliyor.

 

TEB KONUT KREDİSİ NASIL ALIRIM?

 

TEB konut kredisi alabilmek için en yakın şubeye başvuruda bulunabilirsiniz. Hali hazırda bir ev almak istiyorsanız, ilk öncelikle bulduğunuz ev hakkında TEB şubesi ile görüşmeniz gerekecektir. Bu durumla birlikte bir çok ekspertiz gelecek ve ardından da evinizin genelinde incelemelerde bulunacaktır. Yapılan incelemelerin ardından evinizin değerinin yüzde 75’i tutarında kredi size verilecektir.

 

Çektiğiniz kredi ile birlikte birikmiş paranız da var ise hemen söz konusu yeri alabilirsiniz. Gerekli incelemelerin ardından TEB herkesin ev sahibi olabilmesi için kredilerini büyük bir hızla çıkarıyor. Eğer uygun görülürseniz krediniz 3 gün içerisinde hazır olur.