Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Şekerbank herkesi şaşırtan hamleler yapmaya devam ediyor. Birbirinden farklı durumlarla gün yüzüne çıkmaya devam eden Şekerbank, ilk olarak farklı girişimlerde bulunuyor ve anında kredi yöntemi ile herkesin memnun olmasını amaçlıyor.

 

Anında kredi ile birlikte herkesin rahat bir nefes almasını isteyen Şekerbank, en kısa zamanda yeni adımların da atılması için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Birbirinden farklı yeni hamlelerde bulunan Şekerbank, ilk olarak yeni girişimlerin yapılabilmesi için en güzel anında kredileri değerli müşterilerinin beğenisine sunuyor. Anında kredi ile birlikte, herkesin rahat edeceğini ifade eden Şekerbank, bu sayede herkes için de farklı girişimlerin atılabilmesini sağlıyor.

 

ANINDA KREDİ NASIL ALINIR?

 

Şekerbank’tan anında kredi alabilmek için ilk olarak SMS atmanız gerekiyor. Mobil telefonunuz ile birlikte Şekerbank’a T.C kimlik numaranızı, kredi miktarınızı SMS atabilirsiniz. SMS attıktan sonra rahat bir şekilde kredinizin gelmesini bekleyebilirsiniz.

 

Kredinizin gelebilmesi için konu ile ilgili olarak Şekerbank size geri bildirim mesajı yollayacaktır. Geri bildirim mesajının ardından çok rahat bir şekilde kredinizi çekebilirsiniz. İstediğiniz Şekerbank şubesinden konu ile ilgili olarak başvuru yapabilir ve kredinizi çekebilirsiniz. Kredi çektikten sonra kredi taksitlerini çok kolay bir şekilde ödeyebilirsiniz.

 

Çok düşük faizlerle anında kredi veren Şekerbank, genel olarak kredi notu yüksek olan müşterilerine kredi vermeyi tercih etmektedir.