Organik tarım ve sera kredisi veren bankalar 2016

Organik tarım ve sera kredisi veren bankalar 2016

Organik tarım için genel anlamda büyük sorunlarla karşı karşıya kalan çiftçiler aynı zamanda kredi almakta da zorlanıyor. Genel olarak mahsuller için zor bir süreçten geçen pek çok çiftçi aynı zamanda ekonomik sıkıntılar da yaşamaya devam ediyor. Genel anlamda ekonomik sıkıntılar yaşayan ve tüm mahsüllerini büyütebilmek için ellerinden geleni yapan çiftçilere devlet ve bankalar da destek olmaya devam ediyor.

 

Pek çok banka için genel anlamda çiftçilerin yanında olmak ve kredi vermek de önem arz ediyor. Bu durumlardan dolayı da herkesin bir an önce kredi alabilmesi için bankalar çeşitli girişimlerde bulunmaya devam ediyor. Çeşitli girişimlerle birlikte tüm isteyenlere de kredi vermeye devam eden bankalar özellikle çiftçilere verilecek kredi faizlerini de düşük tutuyor. Kredi faizleri sayesinde herkesin genel beğenisini kazanan bankalar devlet desteği ile de kredi verebiliyor.

 

Kredi alabilmek ya da yeni iş kurabilmek için KOSGEB’e başvuruda bulunabilirsiniz. Pek çok sera ve organik tarım için kredi veren KOSGEB bu sayede çiftçilerin geri ödeme olmaksızın rahat bir nefes almasını da sağlamış oluyor. Çok uzun zamandır merakla beklenen KOSGEB kredileri ile birlikte pek çok kişi de bankalardan kredi çekebiliyor.

 

Sera ve organik tarım için yeni alanlar geliştirecekseniz ya da bu işe yeni girecekseniz Vakıfbank, Ziraat Bankası ve Halkbank gibi banklardan kredi çekebilir ve küçük faizlerle bu kredileri ödeyebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.