Son yılların en gözde bankalarından biri olan Odea Bank, ihtiyacı olanların yanında olmaya devam ediyor. Her geçen gün değişime uğrayan ve yaşamı derinden etkileyen ekonomi ile birlikte gelirleri yeterli olmayan, acil bir durum olduğunda istediğini almak isteyen ve bu sebepten dolayı da krediye ihtiyaç duyanlar için Odea Bank bulunmaz fırsatlar sunuyor.

 

Henüz Türkiye pazarına yeni giren ve yavaş yavaş aktif bir rol oynamaya başlayan Odea Bank’ın geçtiğimiz günlerde yeni bir hedef haline gelmesi ve pek çok kişiye de kredi vermesi dikkatlerden kaçmıyor. Kendi müşterilerine çok daha rahat kredi veren Odea Bank, bu yıldan itibaren farklı bir adım atarak, kendi müşterisi olmayanlar için de kredi verebiliyor. Pek çok bankanın sisteminden daha farklı bir sistemi olan Odea Bank’ta aynı zamanda faizlerin de genel olarak düşük olması dikkatlerden kaçmıyor.

 

Bu yıla özel yeni kredileri ile gelen Odea Bank, kredi verecek müşterilerinin çok iyi bir kredi notuna sahip olmasını istiyor. Güvenilir müşteri portföyü ile çalışmalarına devam eden Odea Bank’ın sizde yeni bir müşterisi olmak istiyorsanız, kredi notunuzu sorgulayabilir ardından da başvuruda bunlunabilirsiniz.