İyi günler sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere Multinet kartınızı nasıl nakite çevireceğiniz konusunda bilgi aktarımında bulunacağız.

İş hayatında çoğu işyeri; işçinin yol, yemek gibi masraflarını karşılamaktadır. Bazı işyerleri bu karşılamayı yol parası ve yemek için ayrı ayrı nakit olarak vermekte. Bazı işyerleri ise yol parası için bilet, yemek içinse kart vermektedir. Bu kart Multinet olabilir, Sodexo olabilir ya da Winwin olabilir. Bu kartlar işverenler tarafından bakiyesi doldurulan kartlardır ve aylık yemek ihtiyacı kadar para yüklenir.

Multinet; belli başlı sektörlerde kullanabileceğiniz para yerine geçen kartlar üretmektedir. Bu kartları da yine işletmelere iskonto ve karla birlikte satan sistem olarak ön plana çıkmaktadır. Multinet kartlar aynı banka kartı gibi çalışmaktadır. Fakat banka kartından tek farkı nakit çekememe durumudur. Multinet kartlar pos cihazında nakit olarak kullanabileceğiniz kredi kartı benzeri alışveriş kartlarıdır.

Ayrıca eğer multinet kartınız tek bir harcamaya yönelikse (gıda, akaryakıt v.b.) bu durumda farklı bir sektörden harcama yapamazsınız. Yani gıda için multinet kartınız varsa bakiyesi dolu olsa bile başka hiçbir şey alamazsınız. Buda yine multinet paraya çevirme işlemini riske atmaktadır.

Multinet Bozdurma 2019

Multinet bozdurma işlemi yapmak isteyen kişi sayısı oldukça fazladır. Bazı işçiler gıda için verilen multinet kartlarını kullanmak yerine evden yemek getirmeyi veya yemekhaneden yemeyi tercih ediyorlar. Bu durumlarda ise multinet bakiyeleri boşu boşuna duruyor.

Multinet bozdurma, multinet paraya çevirme gibi aramalar yapan işçiler, bu bozdurma işlemini nasıl gerçekleştireceklerini bilmiyorlar. Peki nasıl gerçekleşiyor.

Multinet paraya çevirme işlemi yasal bir iş değildir. Bu yüzden paraya çeviren kişiler internette veya herhangi bir şekilde dükkanda bu konuyla ilgili reklam yapamazlar. “Multinet bozdurulur”, “Multinet nakit çevrilir” diye şeyler göremezsiniz.

Multinet Nakit Çeviren Yerler

Bu işi meslek haline getiren kişiler vardır. Bu kişiler belirli komisyonlar alarak %10 ila %30 arası. Sizin multinet kartınızdan bakiye çekip size nakit para vermektedir. Bu ve bunun gibi meslek haline getiren kişileri bulmak istiyorsanız YORUM BÖLÜMÜNE KAÇ TL BOZDURACAĞINIZI, SİZE NASIL ULAŞACAKLARINI yazmanız yeterli olacaktır.

Multinet Nakit Çeviren İşyerleri

Multinet kartını bozdurmak isteyenler için birkaç farklı yöntem bulunmaktadır. Bu yöntemlerden biri ise Multinet geçen işyerleriyle görüşmektir. İşyerine giderek nakite çevirip çevirmediklerini sorun. İşyerleriyle anlaşıp, multinetteki bakiyenizi nakit paraya çevirebilirsiniz. İşyerleri de yine belirli oranda komisyon alacaklardır. Çünkü Multinet, işyerlerinden her çekim için belirli oranlarda komisyon alıyor.

Multinetle Anlaşmalı Marketler

Bu 2 yöntemde kafanıza yatmadıysa market alışverişini tavsiye edebilir. Çoğu süper market “MULTİNET ANLAŞMALIDIR”. Böyle marketlerden normalde nakit parayla alacağınız gıda alışverişini multinet kartınızla yapabilir ve böylelikte kimseyle uğraşmadan komisyonsuz bir şekilde paranızı cebinizde tutabilirsiniz. Yine bozdurmakla aynı şeye gelecektir. Markete vereceğiniz para cebinizde kalacak, harcamayı Multinetle yapacaksınız.

Multinet paraya çevirme işlemi bu şekildedir. Tüm Multinet para çevirme işlemlerinizi sitemizin yorum bölümünden gerçekleştirebilirsiniz. Multinet kartlar sayesinde rahatlıkla nakit para elde edebilirsiniz.