İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2019

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2019

İş Bankası Kış Kredisi kampanyası ile birlikte müşterilerine düşük faiz oranlı ihtiyaç kredisi sunuyor. Eğer acil para ihtiyacınız varsa bu ihtiyacınızı İş Bankası tarafından sunulan Kış Kredisi ile giderebilirsiniz. İş Bankası Kış Kredisi kapsamında düşük faiz oranıyla, yüksek tutarlarda kredi çekme imkanı sunulmaktadır. Belirli bir tarihe kadar devam edecek olan İş Bankası Kış Kredisi’nin son tarihi gelmeden kredi almanızda fayda var. Çünkü bu kampanya tamamlandıktan sonra faiz oranlarında ciddi miktarda artış meydana gelecektir.

İş Bankası İhtiyaç Kredisi Kampanyası

İş Bankası ihtiyaç kredisi kampanyası ile birlikte %2.45 faiz oranlı kredi veriliyor. Söz konusu krediyi 1 aydan 36 aya kadar istediğiniz ölçekte taksitlendirebiliyorsunuz. Yine kredi çekerken de alt sınır 3.000 TL, üst sınır ise 49.999 TL olarak belirlenmiştir. İş Bankası Kış kredisi adı altında sunduğu ihtiyaç kredisinde kefil ve teminat isteyip istemediğini şubede sizin durumunuza göre belirlemektedir. Eğer kredi notunuz yüksek ve gelir durumunuz krediyi rahatlıkla karşılayabilecek ölçüdeyse herhangi bir teminat ve kefil istenmeyecektir.

İş Bankası ihtiyaç kredisi verilerek bir defalığına %0.05 oranında tahsis ücreti kesilmektedir. Bu tahsis ücretinin yanı sıra herhangi bir ek masraf sunulmamakta olup, bu sayede toplam geri ödeme tutarınız daha da şişmemektedir.

İş Bankası Kış Kredisi kullanımında hayat sigortası yaptırmak zorunlu değildir. Eğer hayat sigortası yaptırmak istiyorsanız bunun için ek maliyetler oluşacaktır. Yaşınız çok fazla değilse, pek tavsiye etmiyoruz.

İş Bankası Kış Kredisi Kampanyası 4 Mart 2019 tarihinde son bulacak olup, bu tarihe kadar başvuru yapanların kredi onayları değerlendirilecektir. 4 Mart gününden sonra İş Bankası Kış Kredisi için hiçbir şekilde başvuru alınmayacak ve daha yüksek faiz oranlarıyla kredi sunulmaya devam edilecektir.

İş Bankası Kış Kredisi Kampanyası Faiz Oranları

İş Bakası Kış Kredisi Kampanyası kapsamında sunulan faiz oranı, yazının ilk sıralarında da bahsettiğimiz gibi %2.45 olarak ön plana çıkıyor. Şuanda alınabilecek ihtiyaç kredileri arasında en uygun faiz oranı sunan bankalardan biri olması da dikkat çekiyor.

İş Bankası Kış Kredisi Kampanyası Taksit Hesaplama

İş Bankası üzerinden kış kredisi kampanyası kapsamında ihtiyaç kredisi alacaklar için örnek bir hesaplama tablosu oluşturduk. Bu kapsamda 10.000 TL’lik 36 ay vadeli ihtiyaç kredisi için aylık ödemeniz 453.95 TL olacak ve toplam geri ödemeniz 6.395 TL faiz değeriyle birlikte 16.395 TL olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.