Merhaba sevgili ziyaretçilerimiz. İş Bankası Düşük Faizli Sonbahar Kredisi Veriyor haberini aldıktan hemen sonra sizlere iletmek istedik. İş Bankası düşük faizli sonbahar kredisi nasıl alınır? Nereye başvuru yapılır gibi sorularınızın tamamını bu yazımızda yanıtlayacağız.

Sonbahar’ın girmesiyle birlikte bankalar birçok kampanya yapmaya başladı. Sadece İş Bankası değil, neredeyse her bankanın Sonbahar için bir kredi kampanyası var. Yorucu ve bir o kadar da masraflı yaz ayının tamamlanmasıyla birlikte sonbahar mevsiminin açılışını yapmış bulunuyoruz. Kışa hazırlığınızı Sonbahar’da yapmak en karlısı olacaktır. Bunun için de eğer nakitiniz yoksa bankalara başvuruyorsunuz.

İş Bankası Düşük Faizli Sonbahar Kredisi

İş Bankası son zamanlarda sık kampanya yapan ve müşteri ağını genişleten bankalar arasında yerini alıyor. Sonbahar için çok güzel bir kampanyası bulunan İş Bankası’nda bu fırsat kaçmaz denilecek tarzda bir haberimiz var. İş Bankası’ndan Sonbaharda alabileceğiniz en düşük kredi tutarı 3.000 TL’ye iniyor. Normalde 5.000 TL çekebiliyorsunuz, fakat Sonbahar için bu tutar 3000 TL’ye iniyor. Maksimum tutar ise 100.000 TL olarak öne çıkıyor. Eğer gelir durumunuz yeterliyse 100.000 TL’ye kadar kredi alabiliyorsunuz.

İş Bankası Düşük Faizli Sonbahar Kredisi Özellikleri

İş Bankası düşük faizli sonbahar kredisinde hayat sigortası yaptırmak mecburi. Yaşınız, sağlık durumunuz hayat sigortası tutarında etken unsurlar. Ne kadar yaşlıysanız o kadar fazla hayat sigortası çıkacaktır. Yine ölümcül bir rahatsızlığınız varsa yüksek tutarda hayat sigortası çıkar. Hayat sigortasının haricinde bir de kredi tahsis ücreti kendini gösteriyor. %0.05’i kadar tahsis ücreti ödersiniz.

İş Bankası Düşük Faizli Sonbahar Kredisi Faiz Oranları

Çekilecek tutarlar için farklı faiz oranları boy göstermektedir. Eğer çekecek olduğunuz kredi 50.000 TL ila 100.000 TL aralığındaysa faiz oranı %1.25 olarak ön plana çıkmaktadır.

Bu tutar 25.000 TL ila 50.000 Aralığındaysa %1.27 faiz oranı uygulanacaktır.

Kredi tutarı 3.000 TL ila 29.000 TL aralığındaysa %1.29 oranında faiz uygulaması yapılacaktır.

İş Bankası Düşük Faizli Sonbahar Kredisi Nasıl Başvurulur

Bilindik bir yöntem olan Şubeye gitmek ilk başvuru adımıdır. Eğer İş Bankası düşük faizli Sonbahar Kredisi almak istiyorsanız herhangi bir İş Bankası Şubesi’nden başvuruda bulunabilirsiniz. Bunun yanı sıra İş Bankası kolaylık sağlayarak mesaj atarak başvuru yapmanızın önünü açıyor. NAKİT yazıp bir boşluk bırakıp T.C. kimlik numaranızı yazıyorsunuz yine bir boşluk bırakıyorsanız ve ne kadar kredi çekmek istediğinizi belirtiyorsunuz. Bir boşluk daha bıraktıktan sonra da aylık ne kadar maaş aldığınızı belirtiyorsunuz. Bu mesajı 4402’ye gönderiyorsunuz. Kısa süre içerisinde size geri dönüş yapılıyor.

örnek Mesaj – NAKİT 45678900234 10000 3000