İş Bankası 2016 bayram kredileri-İş Bankası bayram kredisi veriyor mu?

İş Bankası 2016 bayram kredileri-İş Bankası bayram kredisi veriyor mu?

Ramazan Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte pek çok kişi de büyük sıkıntılar yaşamaya devam ediyor. Bayramda masrafların artmasından dolayı maaşını yetiştiremeyen ve bu durumdan dolayı da büyük sıkıntılar yaşayan pek çok kişi bir an önce kredi çekmek istiyor. Kredi çekmek için büyük sorunlar yaşayan ve bu durumdan dolayı da zorluk yaşayan çok sayıda kişi İş Bankası’nı tercih etmeye devam ediyor. Bu yılın en dikkat çeken kredilerini getirmeye devam eden İş Bankası, genel olarak düşük faizleri ile de dikkat çekiyor.

 

Bu yıla özel birbirinden farklı bayram kredileri getiren İş Bankası, herkesi de bu sayede şaşırtıyor. Bu yılın en farklı kredileri ile dikkatleri çeken İş Bankası özellikle düşük kredi faizleri sunmaya devam ediyor. Düşük kredi faizleri sayesinde herkesin de dikkatini çeken İş Bankası, bayrama kadar başvuruda bulunanların başvurularını değerlendiriyor.

 

RAMAZAN BAYRAMI’NA ÖZEL FAİZLER YÜZ GÜLDÜRÜYOR

 

Ramazan Bayramı’na özel yeni faizlerle ihtiyaç kredisi veren İş Bankası, faiz oranları yukarıda tutmuyor. Küçük taksitlerle kısa bir sürede ödenebilecek olan faizler sayesinde herkes de memnun oluyor. Bu yılın en farklı kredi sistemi ile dikkatleri çeken İş Bankası, 5 bin lirada 50 bin liraya kadar kredi veriyor. Kredi alıp alamayacağınızı öğrenmek için İş Bankası’nın müşteri hizmetleri ile konuşabilir ya da mobil bankacılık ile birlikte adınızı soyadınızı ve TC kimlik numaranızı göndererek kredinizi öğrenebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.