Merhabalar sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere İpragaz tüp fiyatları hakkında bilgi vereceğiz. İpragaz tüp fiyatları 2018 yılında artış gösterdi. Dolar ve Euro kurlarının git gide artmasıyla neredeyse her şeye zam geldi. 16.08.2018 tarihinden itibaren tüp fiyatları da değişti.

İpragaz, tüp konusunda öne çıkan markalar arasında yer alıyor. Doğalgazın ülkemize gelmesiyle ve çok hızlı bir şekilde yaygınlaşmasıyla birlikte tüp kullanım oranı düşse de, azımsanmayacak kadar fazla olduğunu söyleyebiliriz.

İpragaz Tüp Fiyatları Ne Kadar?

İpragaz tüp fiyatlarına baktığımızda diğer firmalarla hemen hemen aynı olduğunu görebiliyoruz. Çok az bir fiyat farkı var. Bu fiyat farkı da kalite, ulaşım ve daha birçok sebepten dolayı değişiklik gösterebiliyor.

Dilerseniz Milangaz Tüp Fiyatları ve Aygaz Tüp Fiyatları yazılarımıza da bakarak diğer tüp fiyatlarını görüntüleyebilirsiniz.

İpragaz tarafından satılan tüpleri İstanbul’a göre listeliyoruz. Belirtilen fiyatlar İstanbul için geçerli fiyatlardır. Diğer şehirlerde 1-2 TL oynama olabilir.

  • İpragaz tüp fiyatları içerisinde 2 KG’lık İpragaz piknik tüpü fiyatı 19.7 TL. 
  • 12 KG’lık ev tüpünün fiyatı 16.08.2018 tarihi itibarıyla 108.00 TL.
  • 24 KG’lık ticari tüpün fiyatı yine 16.08.2018 tarihi itibarıyla 216 TL.
  • 45 KG’lık sanayi tüpünün fiyatı İpragaz’da 408 TL.
  • Yine 45 KG’lık propan tüpünün fiyatı ise İpragaz’da 438 TL. olarak ön plana çıkıyor.

Aygaz tüp fiyatları İpragaz’a göre çok azda olsa daha uygun diyebiliriz. Yukarıda kırmızı yazıyla belirttiğimiz linklere tıklayarak diğer fiyatları da görüntüleyebilirsiniz.