İyi günler sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere ING Bank’tan kartsız para çekme işlemi hakkında bilgi aktarımında bulunacağız. Eğer kartsız bir şekilde hesabınızdaki parayı çekmek istiyorsanız yazımızı iyi okuyun. Aynı zamanda yazı devamında kartsız olarak yapılabilecek diğer işlemler hakkında da bilgi aktarımında bulunacağız.

ING Kartsız Para Çekme İşlemi

ING’den kartsız para çekme işlemi yapmak istiyorsanız ilk olarak ParaMara uygulamasının yüklü olması gerekmektedir. Adınıza yatırılan para her ne kadarsa ilk olarak ING Bank ATM’lerinden herhangi birine giderek “Giriş” tuşuna basıp ATM anamenüsüne gelmelisiniz. ATM anamenüsünden ise “Kartsız Para Çekme” seçeneğine tıklayıp para güvenli bir şekilde çekilebilir.

Para çekerken size referans kodu, T.C. kimlik numarası ve yatıran kişinin cep telefon numarasını ve yine yatırılan tutarı tuşlayarak işlem tamamlanabilmektedir. Eğer para 7 gün içerisinde çekilmezse geri iadesi yapılır.

ING Hangi Kartsız İşlemler Yapılabiliyor?

ING Bank’tan her türlü kartsız işlem yapabiliyorsunuz. Öyle ki ATM aracılığıyla ING Pegasus Plus kart, İhtiyaç Kredisi, ING Bonus Card başvuruları bile yapabiliyorsunuz. ATM’cilik anlayışında en gelişmiş hizmet sunan bankalar arasında yer alan ING, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek adına bu alanda kendini çok ileriye taşımış ve şube derdini neredeyse tamamen ortadan kaldırmış durumdadır.

Gelin bakalım ING Bank’ta hangi kartsız işlemler var.

  1. İhtiyaç Kredisi Başvurusu
  2. Kredi Kartı Borcu Ödeme
  3. Kredi Ödeme
  4. Kartsız Para Çekme
  5. ininal Kart Para Yatırma
  6. Kart Şifresi Oluşturma
  7. Hesaba / IBAN’a Para Yatırma
  8. ING Bonus Card Başvurusu
  9. ING Pegasus Plus Kart Başvurusu

9 farklı büyük hizmetten faydalanabileceğiniz ING ATM’lerinde istediğiniz kişiye para yatırabilir ve yine istediğiniz kişiden gelen parayı çekebilirsiniz.

Kredi kartı borcunuzu ödeyebilir sadece bununla yetinmeyip aynı zamanda kredi borcunuzu yatırabilirsiniz.

İninal kartınıza bakiye yükleyebilir, yine kart şifresi oluşturabilirsiniz. Hesap veya IBAN girerek para yatırabilirsiniz.

ING’nin avantajlı kartları olan Bonus Card ve Pegasus Plus kart başvurusunda da bulunabilirsiniz.

Eğer bu avantajlardan yararlanmak istiyorsanız hemen en yakın INGBank şubesine gitmenizde fayda var.

INGBANK şubelerini görüntülemek için: TIKLAYINIZ!


Ziraat Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Akbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

HSBC Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Finansbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

Halkbank Kartsız Para Çekme Nasıl Yapılır?

> Garanti kartsız para çekme nasıl yapılır? Garanti Paramatik kartsız işlemler