ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2019

ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası 2019

2019 yılında her banka farklı kampanyalar sunarak müşteri portföyünü genişletmek adına çalışmalar yapıyor. Bu bankalardan ING Bank’da ihtiyaç kredisiyle ilgili bir kampanya düzenleyerek, kredisini ING’den almak isteyenler için güzel bir kampanya oluşturmuş durumda. Peki ING Bank İhtiyaç Kredisi Kampanyası, 2019 yılında bize ne kadar faiz oranı sunuyor ve maksimum – minimum kredi tutarları ne kadar?

ING Bank İhtiyaç Kredisi

İhtiyaç kredisi satışında en fazla satış oranına sahip bankalardan biri olarak ön plana çıkan ING Bank, 2019 yılında düzenlediği bu kampanyayla birlikte hemen hemen tüm bankalardan daha düşük faiz oranı sunuyor ve acil nakit ihtiyaçlarında kapısı çalınacak ilk banka olarak ön plana çıkıyor.

Fakat ING Bank tarafından sunulan bu söz konusu ihtiyaç kredisi herkes için aynı faiz oranıyla birlikte gelmiyor. Kredi geçmişiniz, yani kredi notunuz faiz oranının belirlenmesinde en büyük rol oynayan unsur. Bunun yanı sıra çekeceğiniz kredi tutarı, vade sayısı gibi etkenlerle faiz oranı değişim gösterebiliyor.

ING Bank ihtiyaç kredisi için 2019 yılında belirlenen faiz oranı %1.94 olarak iletiliyor. Fakat dediğimiz gibi bu değişim gösterebilir. En düşük 3 aylık, en yüksek ise 36 aylık vadelendirme yapma imkanınız bulunan ING Bank İhtiyaç Kredisi kapsamında alacağınız en düşük kredi tutarı 2.000 TL, en yüksek kredi tutarı ise 50.000 TL olarak belirlenmiştir.

Herhangi bir şekilde teminat istenmeyen ING Bank ihtiyaç kredisi için başlangıçta bir kez kredi tutarı üzerinden %0.05 oranında tahsis ücreti kesintisi yapılmakta olup, farklı bir kesinti olmamaktadır.

İhtiyaç kredisi alacaklara kesinlikle ING Bank’ı öneriyoruz. Çünkü şuanda güncel faiz oranları ele alındığında sunduğu uygun faiz oranıyla en uygun bankalar listesinde ilk sırada yerini almayı başarıyor.

ING Bank İhtiyaç Kredisi Nasıl Başvurulur

ING Bank ihtiyaç kredisi için İnternet üzerinden başvurma ihtimaliniz var. Yine şubeden de başvurabilirsiniz. İnternet’ten yapılan başvurularda, başvurunuz onay aldıktan sonra para direkt olarak hesabınıza geçiyor. Eğer başvurunuzu şubeden yaparsanız, yine paranızı da şubeden almak durumunda kalıyorsunuz. Çünkü hesap kartınıza yatmayacaktır. Uygun faiz oranları sunan ING Bak ihtiyaç kredisi detayları bu şekilde.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.