Merhaba sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere Halkbank Paraf Platinum Kredi Kartı’ndan bahsedeceğiz. Kredi kartlarının hayatımızdaki önemini biliyorsunuzdur. Acil nakit ihtiyaçlarında kurtarıcı olarak rol oynarlar. Halkbank Paraf Platinum’da bu kredi kartlarından birisi.

Halkbank Paraf Platinum

Çok sayıda kredi kartının yer aldığı günümüzde Halkbank Paraf Platinum birkaç özelliğiyle ön plana çıkıyor. Bu özelliklerden bir tanesi aylık limitin tamamen sizin ödeme gücünüze göre belirlenmesi. Yani banka, siz düzenli ödeme yapıyorsunuz diye sürekli olarak limiti artırmıyor. Gelirinizin belirli bir bölümü kredi kartı limiti oluyor. Bu sayede de daha az harcama yapıyor kendinizi tüketim çılgınlığı içerisinde bulmuyorsunuz.

Sonradan Taksit İmkanı

Halkbank Paraf Platinum’da çok az sayıda kredi kartında olan bir özellik var. Örnek veriyorum herhangi bir marketten alışveriş yaptınız. Peşin olarak karttan çekseniz bile bu tutarı taksit yapma ihtimaliniz doğuyor. Yani marketin veya herhangi bir  satıcının taksitli ürün satmasına gerek yok. Banka bünyesinde de taksit yapabiliyorsunuz. Sonradan taksit imkanıyla 12 aya kadar taksitlendirme işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. 0850 222 04 00 numaralı Halkbank Dialog hizmeti aracılığıyla bu işlemi gerçekleştirebiliyorsunuz. Minimum 50 TL’lik alışverişleriniz için taksit yapabilirken maksimum ise 30.000 TL’lik alışverişleriniz için taksit yapabiliyorsunuz.

Otomatik Talimatlar

Halkbank Paraf Platinum ile otomatik HGS ve Fatura ödeme talimatı verebilirsiniz. Paraf kartınızla HGS ödeme talimatı vermişseniz bu ücreti ekstre günlerinde ödersiniz.

EĞİTİM, KİRA VE AİDAT TALİMATI

Halkbank Paraf Platinum ile sadece HGS, fatura ödemeleri yapmıyorsunuz. Aynı zamanda eğitim, aidat ve kira talimatları da verebiliyorsunuz. Yine ödemeler otomatik olarak yapılıyor siz ekstre gününde bankaya ödeme yapıyorsunuz. Bu işlemlerin tamamı için en fazla 5 TL komisyon ödüyorsunuz. Yine kira, eğitim, aidat gibi ücretleri de taksitlendirme ihtimaliniz var.

Paraf Günleriyle Muhteşem Kazanımlar

Paraf günü adında bir kampanya günü var. Bunun hangi gün olacağını ve kampanyanın hangisi olacağını siz seçiyorsunuz. Yani ayın herhangi bir günü sizin paraf gününüz oluyor. Bir keze mahsus olmak üzere %5 indirim veya 2 ay erteleme, +4 taksit ya da 5 kat paraf para kazanma şansınız oluyor.