Bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan Garanti Bankası, geçtiğimiz yıllarda bir çok kişiyi bünyesine katmayı başarmıştı. Bu yeni durumla birlikte bir çok kişi de Garanti Bankası bünyesine bağlı olarak hesap açtı. Yeni hesaplarla birlikte çok fazla işlem yapan kişiler, büyük bir kolaylık yaşıyor. Bu kolaylıkla birlikte tüm işlemler kolay bir şekilde yapılabiliyor.

 

Yeni kolaylıkların yanı sıra Garanti Bankası, yatırım hesapları ile birlikte çok daha fazla kazandırmaya devam ediyor. Yeni yatırımları ile birlikte kolay bir şekilde para biriktiren pek çok kişi, ilk olarak Garanti Bankası’nı tercih ediyor. Garanti Bankası‘nın genel olarak verdiği faizlerle birlikte yatırım hesapları da her geçen gün artış gösteriyor. Yatırım yapan ve genel olarak çok fazla kazanmak isteyenler, Garanti Bankası’nın faizli hesaplarını tercih ediyor.

 

GARANTİ BANKASI YATIRIM HESABI NASIL AÇILIR?

 

Garanti Bankası’nda yatırım hesabı açmak için herhangi bir şubeye başvuruda bulunabilinir. Herhangi bir şubeye başvuruda bulunan kişilerin daha sonra kimlikleri ile bir hesap açtırması gerekiyor. Hesabın türüne göre faiz türleri de değişiyor. Yatırım hesapları içerisinde son zamanlarda en çok çeyiz hesabı tercih ediliyor. Bu durumun yanı sıra hisse senedi fonu da herkesin genel tercihleri arasında yer alıyor.

 

Aynı zamanda altın, tahvil fonu, EuroBand gibi hesaplar da herkesin dikkatini çekiyor. Birbirinden farklı faiz seçeneklerinin bulunduğu Garanti Bankası‘ndan bu şekilde hesap açtırabilirsiniz.