Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyası 2019

Garanti Bankası Konut Kredisi Kampanyası 2019

Garanti Bankası, 2019 yılında konut almak isteyenler için güzel bir fırsat sunuyor. Mortgage kampanyası adı altında sunulan krediyle birlikte eğer hayat sigortanızı Garanti Bankası bünyesinde yaptırırsanız düşük faiz oranlarıyla konut kredisi alabiliyorsunuz. Bu durumda piyasadaki en uygun konut kredisi veren banka Garanti Bankası olarak ön plana çıkıyor. Kredi şartları da esnek olan Garanti Bankası, 2019 yılı için konut kredisi amacıyla tercih edilecek ilk bankalardan birisi.

Garanti Bankası Konut Kredisi

Güzel bir kampanya altına imza atarak konut almak isteyen müşterilerinin yüzünü güldüren Garanti Bankası sunduğu düşük faiz oranıyla birlikte kredi sağlıyor. Peki Garanti bankası konut kredisi faiz oranı ne durumda? Bu ve bunun gibi sorularınızın tamamı alt başlıklarda yer almaktadır.

Garanti Bankası Konut Kredisi için en düşük 3 aylık taksit, en yüksek ise 240 ay yani 20 yıllık vadelendirme yapabiliyorsunuz. Daha düşük ve daha yüksek vadelendirme imkanınız bulunmuyor. Bunun yanı sıra alacağınız kredi tutarı minimum 10.000 TL, maksimum ise 500.000 TL olmalıdır. Yine bu rakamların altı veya üstü rakamlarda kredi alma şansınız bulunmamaktadır.

Üstü rakamlar için farklı faiz oranları ve ödeme seçenekleri sunulmaktadır. Bahsettiğimiz durum bu kampanya için geçerlidir.

Garanti Bankası konut kredisi alırken bir defa olmak üzere %0.05 oranında tahsis ücreti alınırken, 715 TL ekspertiz ücreti ve 225 TL taşınmaz rehin ücreti kesilmektedir.

Garanti Bankası Konut Kredisi Faiz Oranı

Garanti Bankası konut kredisi faiz oranında en iyi bankalardan birisi olarak ön plana çıkıyor. Eğer hayat sigortanızı Garanti’den yaptırırsanız bu durumda sizin için sunulacak konut kredisi faiz oranı %1.94 olacaktır.

Garanti Bankası Konut Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası konut kredisi hesaplama aracına bakacak olursak %1.94 faiz oranıyla birlikte alacak olduğumuz 100.000 TL’lik krediyi 60 aya bölüyoruz. 60 ay içerisinde bu krediyi ödeyecek olsak aylık taksit tutarı ve toplam geri ödeme nasıl olacak?

Garanti Bankası’ndan alacak olduğunuz 100.000 TL, 60 takside bölünürse bu durumda %1.94 faiz oranıyla birlikte toplam geri ödemeniz 171.549 TL olacaktır. Bu paranın 1.440 TL’lik bölümü diğer masraflara kesilirken, faiz tutarı net olarak 70.109 TL olmaktadır.

Aylık ödeyeceğiniz taksit ise 60 ay vadeli 100.000 TL için 2.835 TL olacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.