Finans dünyasına genel olarak hizmet veren ve verdiği hizmetlerle de herkesin genel olarak dikkatini çekmeye devam eden Fiba Bank, geçtiğimiz günlere özel yeni kredi paketlerini açıkladı. Yeni kredi paketleri ile herkesin genel olarak dikkatini çeken Fiba Bank, en çok ihtiyaç kredisi vermeye devam ediyor. Yeni ihtiyaç kredileri sayesinde herkesin de beğendiği bir banka haline gelen Fiba Bank, genel olarak kredi notu yüksek ve verilen kredileri faizi ile ödeyebilecek kişilere kredi veriyor.

 

Pek çok kişinin genel olarak dikkatini çeken Fiba Bank, kredi verebilmek için çeşitli durumları da gözetiyor. Düzenli ödemelere dikkat çeken Fiba Bank, bu kredilerin genel olarak düzenli ödenmesi halinde bir daha ki sefere kendisini tercih eden ve yeniden kredi çekmek isteyen müşterilerine kolaylık gösteriyor.

 

KREDİ NASIL ÇEKİLİR?

 

İlk olarak kredi notunuzu sorguladıktan sonra, konu ile ilgili Fiba Bank’a başvuru yapabilirsiniz. Fiba Bank’a başvuruda bulunmak için internet sitesini kullanabilir ya da Fiba Bank’ın 444 88 88 numaralı müşteri hizmetleri hattını arayabilirsiniz.

 

Müşteri temsilcileri ile yapılan konuşma sonrasında aklınıza takılan tüm soruları sorabilir ve kredi için başvuruda bulunabilirsiniz. Kredi için yapılan başvuruların ardından Fiba Bank eğer kredi notunuzun yüksek olduğu bilgisine ulaşır ve bu noktada da size kredi vermeyi kabul eder ise, kredinizi en yakın Fiba Bank şubesinden tahsil edebilir ve aylık taksitler şeklinde ödeyebilirsiniz.