Ev hayatının en önemli isimlerinden olan ve birbirinden farklı yeni işlerle uğraşmaya devam eden ev hanımlarına özel bu yıl birbirinden farklı banka kredi vermeye devam ediyor. Pek çok banka ile birlikte, rahat bir nefes alan ev hanımları da genel olarak ihtiyaçlarını karşılıyor ve ardından da kredilerini kendi bütçelerini sarsmayacak şekilde taksit taksit ödeyebiliyor.

Uzun zamandır bir çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan mikro kredilerle birlikte, ev hanımları da kredi çekebiliyor. Genel olarak bir belge tayin edemedikleri için kredi almaları zorlaşan ev hanımları, kredi veren bankalarla birlikte rahat nefes alabiliyor.

EV HANIMLARINA HANGİ BANKALAR KREDİ VERİYOR?

Ev hanımlarının genel olarak kredi alabilmesi için çeşitli bankalar da kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Bu yeni kampanyalar dahilinde pek çok bankadan kredi çekebilen ev hanımları, bunları düzenli taksitlerle birlikte ödeyebiliyor.

Garanti Bankası ve Finansbank Enpara gibi bir çok kurum, ev hanımlarına mikro krediler verebiliyor. İş Bankası ev hanımlarına 15 bin liraya kadar kredi verirken, Garanti Bankası ve Finansbank En Para’da ev hanımlarına 10 bin liraya kadar kredi verebiliyor. Uzun zamandır pek çok kişinin genel tercihleri arasında yer alan bu bankalarla birlikte ev hanımları da rahat bir girişimde bulunabiliyor.

Ayda küçük taksitler şeklinde ödenecek olan kredilerle birlikte her ev hanımı başvuruda bulunabilir ve kolay bir şekilde kredi alabilir.