QNB Finansbank’ın online bankacılık hizmeti olarak ön plana çıkan Enpara aracılığıyla 48 aya varan vadelerle ihtiyaç kredisi sahibi olunabilmekte. Enpara üyelerine özel olarak herhangi bir şekilde kredi masrafı, komisyon, dosya parası gibi ekstra harcamalar istenmiyor.

Enpara İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Enpara ihtiyaç kredisi başvurusunda bulunmak istiyorsanız ilk olarak Enpara internet sitesine girmelisiniz. Aynı zamanda Android ve iOS’dan indirebileceğiniz Enpara uygulamasından da başvuru yapabilirsiniz.

Kredi başvuruları en kısa sürede sisteme iletilmekte olup, en geç 8 saat içerisinde kredi yanıtı müşteriye iletilmektedir. Eğer kişi Enpara müşterisiyse ve değerlendirme sonucu olumluysa internet şubesi ya da cep şubesinden ödeme planı oluşturulmakta olup, sözleşmenin onaylanmasıyla kredi kullanımı her 2 tarafdan da onay alır. Eğer kredi başvurusu yapan kişi Enpara müşterisi değilse, kişinin adresi alınır ve yetkililer tarafından ziyaret edilerek en yakın zamanda Enpara müşterisi yapılarak istenilen kredi uygun şartlar altında müşteriye iletilir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Özellikleri

QNB Finansbank’ın internet bankacılığı hizmetlerinin başında gelen ve çok beğenilen bir uygulama olan Enpara aracılığıyla herhangi bir bankaya gitmeden internet üzerinden kredi çekebilmek ve bunu taksitlendirmek çok kolaydır. Herhangi bir masraf da istenmeyen Enpara İhtiyaç Kredisi, minimum 1000 TL, maksimum 30000 TL olarak kullanılabilmektedir.

Enpara İhtiyaç Kredisi Avantajları Nelerdir?

Enpara ihtiyaç kredisinin en büyük avantajı, hiçbir dosya masrafı, komisyon gibi ekstra ücretin banka tarafından alınmamasıdır. Diğer bir avantajı ise Enpara müşterilerine özel vade ve faiz seçenekleriyle birlikte ödeme kolaylığı sağlamasıdır. 1000 TL’den 30.000 TL’ye kadar krediyi bankaya gitmeden alabilirsiniz. İşlemlerin çabuk hallolması ve kişinin mağduriyetinin en kısa zamanda ortadan kaldırılacak olması da Enpara avantajları arasında yer alabilir.