Yeni kurumsal yüzü ile karşımıza çıkmaya devam eden Citibank, her geçen gün yeni durumlar teşkil etmeye devam ediyor. Uzun zamandır birbirinden farklı durumların yer aldığı Citibank’ta ilk olarak dikkatleri çeken ihtiyaç kredileri, herkesin derdine derman olmaya devam ediyor. Acil ihtiyaç kredileri ile birlikte birbirinden farklı paketler sunan Citibank, bu paketler sayesinde müşterilerinin de dikkatini çekmeyi başarıyor.

 

Kredi alanında kendisini geliştirmek ve daha fazla müşteriye destek çıkmaya çalışan Citibank, geçtiğimiz yıllarda pek çok kişiye yeni krediler vermiş ve bu sayede de herkesin dikkatini çekmişti. Bu süreçten sonra da Citibank, yeniden bir müşteri profili oluşturarak, bankası ile çalışanların daha fa artmasını hedefledi. Bu yıl yeni kredi paketleri ile birlikte pek çok kişinin dikkatini çeken Citibank, kredi almak isteyenlerin ilk olarak kredi notunu sorgulaması gerektiğini bildiriyor.

 

Kredi notunu sorguladıktan sonra eğer notunuz yeterli ise Citibank’a başvuruda bulunabilirsiniz. Citibank’a kredi için başvuruda bulunmak istiyorsanız, ilk olarak internet sitesinden konu ile ilgili girişimde bulunabilir ya da Citibank’ın müşteri hizmetlerini arayarak konu ile ilgili gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Kredi notunuzu hesapladıktan sonra T.C kimlik numaranız ile birlikte başvurularınızı gerçekleştirebilirsiniz.