Bedelli Askerlik Kredisi Şartları 2019

Bedelli Askerlik Kredisi Şartları 2019

Çok uzun süre tartışma konusu olarak ön plana çıkan ve özellikle +20 yaş erkekleri ilgi dahiline alan bir karar olarak kendini gösteren bedelli askerlikle ilgili detaylar tamamen netlik kazanmış durumda. Çıkan bedelli askerlik yasası sayesinde devlet tarafından belirlenen tutarın ödenmesi ve gereken koşulların yerine getirilmesi durumunda asker adayları, askerlik görevini yapmak zorunda kalmayacak ve teskeresini bu şekilde alacaktır.

Bedellik Askerlik Kaç TL? 2018

Bedelli askerliğe yönelik ödenmesi gereken miktar 18.000 TL olarak ön plana çıkmaktadır. Bu miktarı peşin olarak yatıracak asker adayları var olduğu gibi, parayı nakit olarak ödeyemeyecek adaylar da var.

Nakit olarak ödeyemeyecek durumu bulunan bireyler için kredi imkanı sunuluyor. Pek çok banka bedelli askerlik için özel faiz oranlarıyla kredi sağlamaktadır. Bu sayede de çok sayıda aday bedelli askerlik kanunundan faydalanabilecektir.

Hangi Bankalar Bedelli Askerlik Kredisi Veriyor?

Birçok banka askerliğini bedelli olarak yapacak bireyler için kredi imkanı sağlamakta ve tek seferde 18.000 TL ödeyemeyecek bireylere bu hususta yardımcı olmaktadır. Eğer sizler de bedelli askerlik yapmak istiyor, askere gitmek istemiyorsanız devletin belirlediği 18.000 TL tutarı ödeyerek isteklerinizi yerine getirebilirsiniz.

Buyrun şimdi hangi bankaların bedelli askerlik kredisi verdiğine bakalım ve faiz oranlarını açıklayalım.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi

Bedelli askerlik isteğini yerine getirme amacıyla kredi kullanma arzusunda olan asker adaylarının çok büyük bir bölümü bu hususta Ziraat Bankası tercihinde bulunmaktadır. Çünkü devletin bankası. İhtiyaç kredisi dahilinde yer alan bir kredi türü olarak ön plana çıkan bedelli askerlik kredisi Ziraat Bankası tarafından sağlanmaktadır.

Ziraat Bankası Bedelli Askerlik Kredisi Faiz Oranları

Bedelli askerlik yapacak adaylar için belirlenen özel %1.05’lik faiz oranıyla sağlanan bedelli askerlik kredisinde ödemeler 3 ay sonra başlıyor.

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi

Her alanda kendini gösteren Denizbank, kendini bedelli askerlik kredisinde de ön plana çıkarmayı başaran bankalar arasında yer alıyor. Bedelli askerlik yapacaklara özel faiz oranıyla birlikte verilen bedelli askerlik kredisi 48 aya kadar vade sunuyor.

Denizbank Bedelli Askerlik Kredisi Faiz Oranları

48 aya kadar sunulan vade imkanıyla birlikte Bedelli Askerlik için verilen 18.000 TL, Denizbank tarafından 23.005 TL olarak geri alınıyor. 48 ayda aylık kredi ödeme miktarı ise 636.53 TL oluyor.

Burgan Bank Bedelli Askerlik Kredisi

Çok tanınan ve tercih edilen bir banka olarak ön plana çıkmasa da, çok uygun şartlarıyla ara ara makalelerimize konu olan Burgan Bank, bedelli askerlik konusunda da kendini ön planda tutuyor. 48 aylık vade imkanıyla birlikte kredi sağlayan Burgan Bank, bedelli askerlik kredisi çekecek olanlar için güzel bir tercih olacaktır.

Burgan Bank Bedellik Askerlik Kredisi Faiz Oranları

18.000 TL olarak çekilen bedelli askerlik kredisi 48 ay vadede 649.44 TL olarak gerii ödenecek. Denizbank’tan 13 küsür TL fazla olan kredi tutarı kullanıcıları Denizbank mı? Burgan Bank mı? sorusuna itebilir. Bu konuda da bankaların hakkında yapılan yorumlara ve müşteri memnuniyetlerine bakarak kararınızı verebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.