Son yıllarda hırsızlık olaylarının artış göstermesi bazı tedbir yöntemlerinin de gelişmesine neden oldu. Pek çok kişi artık kendi evinde genel anlamda eşyalarını saklamamak için elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyor. Her an büyük tehditte olan pek çok kişisel eşya için pek çok kişi de bankaların kasalarını tercih edebiliyor. Bankaların genel anlamda kasalarını tercih eden pek çok kişi, bu sayede de farklı girişimlerin atılmasını sağlamış oluyor.

 

Bir çok banka günümüzde müşterilerine farklı bir hizmet sunarak, kasalarını emanet edebiliyor. Pek çok banka, müşterilerinin ziynet eşyalarını güven altında tutabilmek ve onların çok rahat bir şekilde eşyalarını saklayabilmeleri için yıllık kasalarını kiraya veriyor. Bir çok kasanın banka içerisinde yer aldığı bu sistemle belli bir ücret ödenebiliyor. Belli oranda ödenen ücretlerin ardından ise herkes rahat bir nefes alabiliyor. Uzun zamandır herkesin genel anlamda tercih ettiği bu sistem sayesinde de ziynet eşyaları ya da özel kişisel eşyalar, saklı tutulabiliyor.

 

BANKA KASALARINA NE KADAR KİRA ÖDENİR?

 

Eğer siz de ziynet eşyalarınızı daha güvenli bir şekilde saklamak istiyorsanız ve bunun için de yeni bir seçenek oluşturmak istiyorsanız, banka kasalarını tercih edebilirsiniz. Bu sayede de eşyalarınızı güzel bir şekilde emin ellere teslim edebilirsiniz.

 

Eşyalarınızı teslim edebilmek için yıllık olarak bankalara kasa kirası ödemeniz gerekmektedir. En küçük kasa kirası yıllık 150 liradan başlarken, en büyük kasa için yıllık kira 500 lirayı bulmaktadır.