Türkiye’nin en büyük bankalarından biri olan Bank Asya, her geçen gün yeni kredi kartları ile müşterilerin hizmet vermeye devam ediyor. Pek çok kişi tarafından kullanılan Bank Asya, bu sayede herkesin de beğenisini kazanıyor. Müşterilerinin maddi olarak kalkınmasına olanak sağlayan ve bu sayede de herkesin beğenisini kazanmaya çalışan Bank Asya, nakit avans ile birlikte, bir çok müşterisinin de rahat olmasını sağlıyor.

 

Bank Asya için birbirinden farklı durumlar gün yüzüne çıkarken, nakit avans için de genel hizmet veriliyor. Kredi kartı kullanıyorsanız ve nakite sıkıştıysanız, en kısa süre içinde kendinize ait hesaptan nakit avans çekebilirsiniz. Bunun için en yakın Bank Asya ATM’sine gitmeniz yeterli olacaktır.

 

NAKİT AVANS TAKSİTE BAĞLANIR MI?

 

Bir çok kişi tarafından genel olarak tercih edilen nakit avans, bazı bankalarca taksite de bağlanabiliyor. Yani ani olarak nakite ihtiyacınız oldu fakat bu nakiti direk olarak ödeyemeyeceksiniz. Bu durumda en kısa zamanda nakit avans için başvuruda bulunabilir ve ardından da konu ile ilgili olarak nakit avansınızı taksite bağlatabilirsiniz.

 

Taksitli nakit avans durumundan yararlanabilmek için bankanızın bu tarz bir hizmeti olması gerekmektedir. Genel olarak böyle bir hizmeti bulunmayan bankalardan taksitli nakit avans çekemezsiniz ya da taksitli nakit avans çekebilmek için girişimde bulunamazsınız. Bu sebepten dolayı da taksitli nakit avans çekebileceğiniz bankalarla çalışmanızda fayda var.