İyi günler sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere aidatsız kredi kartı veren bankalardan bahsedeceğiz. Aidatsız kredi kartlarından alarak, her yıl ya da ay düzenli olarak belirli miktarda ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Yani avantajlıdır. Buyrun bakalım hangi kredi kartları avantajlı, hangilerinde aidat ödemesi yok?

Hangi Bankalar Aidatsız Kredi Kartı Veriyor?

2018 yılında birçok banka aidatsız kredi kartı imkanı sağlayarak müşteri çekmeyi başarıyor. Günlük hayatta ve alışverişte birçok kolaylık sağlayan kredi kartları, dünya çapında çok büyük kullanım oranı bulunan para niteliği taşıyan ürünler arasında yer alıyor.

Şimdi sizlere aidatsız kredi kartı veren bankaların listesini yapalım.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar 2018

İş Bankası Aidatsız Kredi Kartı 2018

İş Bankası tarafından Maximum adı altındaki kredi kartı şuan en çok kullanılan kredi kartlarından biri olarak ön plana çıkıyor. İş Bankası tarafından birçok kredi kartı seçeneği sunuluyor. Fakat bu seçeneklerden aidatsız olanı sadece Maximum kart olarak  kendini gösteriyor.

Aynı zamanda Maximum kartların aidatsız olmasının yanı sıra alışverişlerde toplanan maxi puanların tamamını anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsiniz.

Maximum kart direkt olarak Maximum olarak verilse de bunun yanı sıra birçok farklı türü bulunmaktadır. Bu türlerin tamamı yine aidatsız kredi kartı olarak ön plana çıkmaktadır.

  • Maximum TEMA Kart
  • MasterCard Standart
  • MasterCard Gold
  • MasterCard Platinum
  • Visa Klasik
  • Visa Premier
  • Visa Platinum
  • İş’te Üniversiteli
  • Maximum Premier Kart

Daha detaylı bilgi sahibi olmak için İş Bankası’nın internet bankacılığından hizmet alabilirsiniz.

Akbank Aidatsız Kredi Kartı 2018

Akbank tarafından sunulan Axess kredi kartında kişiselleştirme özelliğiniz var. Aynı zamanda Axess kartla birlikte aidat ödeme derdiniz kalmıyor. Çünkü bu kartta aidat diye bir terim yok. Puan sistemi bulunan Axess kartla Chip para sayesinde anlaşmalı işyerlerin tamamında alışveriş yapabilirsiniz. Axess’i diğer kartlardan ayıran noktalardan en önemlisi ise nakit para özelliğinin bulunması ve harcama tutarı uyarı sisteminin var olmasıdır.

QNB Finansbank Aidatsız Kredi Kartı 2018

Finansbank tarafından ortaya çıkarılan “Enpara” hizmete girdiği günden itibaren çok büyük ilgi görmeyi başarmıştır. Enpara’da aidat derdiniz yok. Enpara’da aidat derdi olmamasının yanı sıra şube olmadığı için sizden herhangi bir şekilde ek masraf almıyorlar. Hızlı bankacılık sistemi olan Enpara, müşterilerini mutlu bir şekilde hizmetleriyle karşılaştırmak için elinden gelen her şeyi yapıyor.

Yapı Kredi Aidatsız Kredi Kartı 2018

World Eko adı altındaki kredi kartına başvuru yapmak için herhangi bir Yapı Kredi Bankası şubesine gitmenize gerek yok. Aidatsız World Kredi kartını telefon bankacılığından Yapı Kredi bankasına ulaşarak sipariş verebilirsiniz. Yine internet bankacılığı hizmetini kullanarak kartın sipariş işlemlerini tamamlayabilirsiniz.

HSBC Concept Kredi Kartı

Yıl boyunca kullanılan birbirinden farklı kampanyalarıyla ön plana çıkan HSBC Concept kredi kartı, yıllık ücret almamaktadır. Sadece yıllık ücret almamakla sınırlı kalmayıp aynı zamanda ek taksit erteleme, advantage nakit puan hizmetlerinde bulunmaktadır.

Concept kredi kartı sayesinde hem yurt içinde hem de yurt dışında çok rahat bir şekilde alışveriş yapabilirsiniz.