Merhaba sevgili okurlar. Bu yazımızda sizlere 70.000 TL’ye alınabilecek araçlar hakkında bilgi aktarımında bulunacağız. Cebinizde 70.000 TL var ve araba almak mı istiyorsunuz? İşte sizler için hazırladığımız 70.000 TL bandında olan araçların listesi şu şekilde: (70.000 TL’ye alınabilecek çok fazla araç var. Fakat bu listede bu paraya değecek araçları derledik, sizler de yorum bölümünden ekleme yapabilirsiniz)

Dacia Duster

Dacia Duster’ın 2016 modelini 65.000 – 70.000 TL aralığında çok rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Sürüş konforu, yol tutuşu açısından sizi memnun edecek olan Duster, yedek parça konusunda en geniş ağa sahip araçlardan biri. Almak mantıklı mı derseniz? Dağlık tepelik yerlerde yaşıyorsanız kesinlikle tercih edebilirsiniz. Ya da şantiyeler için alınabilir.

Fiat Egea

Egea tasarım, konfor ve performans açısından kendisini ön plana çıkaran bir araba diyebiliriz. Yine 60.000 – 70.000 TL arasında doluluğuna göre birçok Egea modeli bulmak mümkün. Linea ile alakası olmayan ve çok üst düzey bir şekilde tasarlanan Egea yine bu fiyata alınabilecek mantıklı araçlar arasında yer almakta.

Audi A4

2011 model 100.000 KM üzerinde Audi A4 bulabilirsiniz. Tabi tam 70.000 TL değil, 70.000 TL – 80.000 TL aralığında satılıyor. Alınabilir mi? Alınır. Eğer temizini bulursanız 1.8 motoru bulunan Audi A4, bir arabadan beklediğiniz her şeyi size fazlasıyla verecektir. Fakat KM yüksek olduğu için temiz A4 bulma noktasında bazı sorunlar yaşayabilirsiniz.

Citroen C5 Diesel

2015 model 50.000 KM ila 90.000 KM arasında Citroen C5 bulabilirsiniz. Ağır, oturaklı ve bir o kadarda performanslı olan C5, kesinlikle tavsiye edebileceğimiz araçlar arasında. Yedek parça konusunda sorun yaşamazsınız. Arıza verme konusunda da uzun süreler dayanıklılık göstermektedir. Yakıt konusunda ise yine az yakmaktadır.

Ford Focus Trend

Bu fiyatlara en çok satılan araçlardan birisi de Ford Focus Trend’dir. Trend en boş model olmakla birlikte çok az yakan ve uzun süreler rahatlıkla binebileceğiniz bir araçtır. Çünkü kalite konusunda buram buram Ford kokmaktadır. Temizini bulmak bu hususta önem taşıyor. Temizini bulduğunuz takdirde uzun yıllar binebilirsiniz.

Volkswagen Jetta

Jetta yine bu fiyata alınabilecek en iyi araçlardan birisi. Hem kalite, hem de sürüş konforu açısından çok iyi bir tasarımı bulunan araç. Yedek parça konusunda sizi asla üzmüyor. Fakat yakıt konusunda diğer araçlara göre az bir farkta olsa biraz fazla yakıyor.

Toyota Corolla

Toyota Corolla’nın dizel otomatik modelini alabilirsiniz. En mantıklı tercihlerden yine birisi. Hem görünüş, hem konfor açısından sizi memnun edecektir. Uzun yol performansı açısından da yine herhangi bir mağduriyet yaşamayacağınız Corolla, bu fiyata düşük KM’lerde alınabilecek en iyi araçlardan birisi.