Merhaba değerli ziyaretçilerimiz. Bu yazımızda sizlere 50.000 TL alınabilecek araçlardan bahsedeceğiz. 50.000 TL araç için çok fazla tercih sunabileceğimiz bir fiyat. Tüm araçları sıralamaya kalksak çok uzun zaman alacağı ve okurken sizi bunaltacağı için en çok tutulan araçları size aktaracağız. 50.000 TL paranız var ve bu paraya değer bir araç almak istiyorsanız şu araçlara göz atın derim;

Nissan Micra

Nissan Micra özellikle bayanlar tarafından sık bir şekilde tercih edilen araç olarak öne çıkıyor. Dışarıdan küçük, içerisi ise gemi gibi geniş olan Nissan Micra, şehir içi kullanımda hem küçük olması, hem otomatik vites olması hem de yakıt durumu açısından çok rahat. Yüksek otomobil olduğundan dolayı da kasistlerde v.s. herhangi bir zorluk yaşatmamaktadır. Yüksek model – düşük km 50.000 TL araç arıyorsanız Nissan Micra sizin için çok mantıklı bir tercih olabilir.

Audi A3

100.000 KM bandında veya üzerinde A3 Hatchback alabilirsiniz. Audi A3 alacaksanız temiz olması çok büyük önem taşıyor. Çünkü parçaları çok pahalıdır. Ekspertiz esnasında, ekspere kesinlikle şanzımanını en ince ayrıntısına kadar kontrol etmesini söyleyin. Çünkü A3’lerde şanzıman sorunu olabiliyor.

BMW 1.16 i

Atmosferik motorlu tam otomatik şanzımanlı BMW 1.16 i yine tercih edilebilecek otomobiller arasında yer alıyor. Audi A3 mü? BMW 1.16 i mi? derseniz bu durumda size 1.16 diyebilirim. Hem A3 Hem de 1.16 i benzinli olduğu için ve ülkemizde de benzin fiyatları yüksek olduğu için cebinizi biraz acıtabilir. Bu durumda LPG takılabilir. İki araçta LPG uyumludur.

Citroen C-Elysse

Citroen C-Elysse yine sedan kasa düşük kilometreli yüksek modelli bir araç. Citroen tarafından üretilen bu araç teknoloji açısından çok donanımlı olmasa da yine sizi mutlu edecek bir  araç diyebilirim. Yakıt tüketimi düşük ve şehir içi kullanımda oldukça rahat bir araçtır.

Dacia Logan MCV

Dacia çok kaliteli bir araç olmasa dahi, sunmuş olduğu geniş hacimle birlikte sürüş rahatlığıyla 50.000 TL bandında alınabilecek araçlar arasında. Yolcu taşımacılığının yanı sıra yükleri de çok rahat bir şekilde taşıyabileceğiniz Logan MCV Station Vagon olmasına rağmen görüntü olarak SUV görünümünde diyebiliriz.

Ford Focus

Manuel Dizel – Benzinli Otomatik şanzımanlı 2014 model civarında Ford Focus’u 50.000 TL bandında bulabilirsiniz. Tabi yine 100.000 KM’den yüksek olacaktır. Temiz arıyorsanız 100.000 KM’den düşük Ford Focuslara bakmayın. Çünkü kimse temiz aracını 100.000’den düşükse 50.000 TL bandına satmaz. O yüzden alırken dikkat edin. Çünkü Ford marka araçlar bir arıza vermeye başlarsa, önü ardı kesilmez.

Honda Civic

2012 model civarında otomatik – benzinli Honda Civic araçlar 50.000 – 100.000 Km arasında 50- 55.000 TL bandında satılmakta. Honda Civic, fazla yakan bir araç. Bu sebepten dolayı benzin cebinizi acıtabilir. LPG takmanız sizin açınızdan iyi olacaktır. Çünkü benzin fiyatlarının yüksek olması, araçların da yakıt olarak doğru orantıda çok fazla para tüketmesine vesile olmaktadır.