Şimdiye kadar Denizbank’tan herhangi bir kredi kullanmadıysanız eğer sizde Hoş geldin kredinden yararlanabilirsiniz. Yeni müşterisi olacaklar için özel olarak uygun faizli hazırlanmış olan bu kredi seçeneği ile herkes ihtiyaç kredisi kullanabilmektedir.
Denizbank’ın başlatmış olduğu kampanya ile şimdi ye kadar Denizbank’tan herhangi bir kredi kullanmamış müşterileri için düşük faizi ve 36 aya kadar vadeler ile kefile ihtiyaç duymadan ihtiyaç kredisi hizmeti vermektedir. Hoş geldin kredisi ise ihtiyacı olan müşteriler 55 bin TL’ye kadar olan limit ile ihtiyaçlarını giderebilmektedirler.
Bankaya başvurulan hoş geldin kredi için kredi masrafı olarak kullandığınız kredi miktarı üzerinden binde 0.5 kredi kullandırım ücreti alınmaktadır ve hayat sigortası yapılmaktadır. Yapılan hayat sigortası primi; kreşi miktarının tutarına, vadesine ve müşterinin yaşına göre değerlendirilmektedir.
Kredi özellikleri;
-% 1.29’dan başlayan faiz oranları
-Kefil ihtiyacı olmaması
-Kredi tahsis ücreti yok
-36 aya varan vade seçenekleri
Hoş geldin kredisi için gerekli olan evraklar “nüfus cüzdanı aslı” olarak belirlenmiştir. Sizlerde sadece TC Kinlik numaranız ve cep telefonunuz ile ihtiyaç kredinize başvurabilirsiniz.