Kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi? Kırmızı kalem yiyenlere kredi veren bankalar

Bir çok kişi ihtiyaçlar doğrultusunda kredi çekmek durumunda kalabiliyor. Bu durumdan dolayı da ekonomik sıkıntılar gün yüzüne çıkabiliyor. Her geçen gün yeni adımlarla birlikte kredi çeken pek çok kişi büyük sorunlarla da karşı karşıya kalabiliyor ve çektiği krediyi ödeyemiyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak pek çok kişi bankalar tarafından ya kara listeye alınıyor ya da kırmızı kalem yiyor.

 

Kırmızı kalem yemek genel anlamda büyük sıkıntıların da gün yüzüne çıkmasına neden oluyor. Kırmızı kalemin yenmesinden dolayı da genel olarak farklı bir girişimin yapılması gerekiyor. Farklı girişimlerle birlikte bankalara yeniden kişilerin kendisini kabul ettirmesi gerekiyor. Bu durumdan dolayı da genel olarak farklı bankalarla çalışmak gerekiyor.


Günümüzde kırmızı kalem yiyen ve bankacılık işlemlerinden tamamen uzaklaşan pek çok kişi genel anlamda kredi çekmek zorunda kalıyor. Bir çok ihtiyacın giderildiği kredileri çekebilmek için genel olarak kırmızı kalem yiyenlerden kefil istenebiliyor. Kredi notu düşük olanlar için olduğu gibi aynı yönergelerle birlikte kredi alabilen pek çok kişi rahat bir nefes de alabiliyor.

 

Uzun zamandır bir çok kişinin derinden etkilenmesine neden olan bankacılık işlemleri nedeniyle pek çok kişi de büyük sıkıntılarla karşı karşıya kalıyor. Bu sıkıntıların ekarte edilebilmesi için bankalar da özverili davranmaya ve kırmızı kalem yiyen kişilerin yine de mağduriyet yaşamamasını sağlıyor. Konu ile ilgili özellikle kamu bankaları daha insiyatifli davranıyor.

 

Paraya olan ihtiyacınız uzun vadede ise ve kredi notunuz düşükse, Kredi Notu & Skoru Nasıl Yükseltilir? Kara Listeden Nasıl Çıkılır? Yazımızı inceleyebilirsiniz.

 

Ev hanımı iseniz ve kredi çekmek istiyorsanız, Ev Hanımlarına Kredi Veren Bankalar konumuza bir bakmalısınız.

 

“Kırmızı kalem yiyenler kredi çekebilir mi? Kırmızı kalem yiyenlere kredi veren bankalar” için 9 cevap

  1. bankalar tarafından kırmızı kalem yedim sendikalı belediye personeliyim tüm borçlarımı karşılıyacak devlet bankası maaşımdan kesinti otamotik kesinti yapmak koşuluyla anlaşma yaparım yardıcı olabilecek banka var mı

    1. Geçmiş olsun Ertuğrul bey, umarız en kısa zamanda Finansal durumlarınız düzene girer. Kredi Notunuz Kaç? Şu anda kara listede misiniz?

  2. emekliyim maasımdan 260 kalıyo 5000 alamıyom yada diger kıredilerimi yatırıp bankaya gececem maası ptt den alıyom toplamda 15 bin alabilirmiyim borc kapama

  3. emekliyim1750 tl alıyorum ayrıca tekel bayii de işeltiyorum gelirim emekli maaşı ve birde başka fındık üreticisiyim yıllk 15000 tl gelirim var bunların 3.nü bir araya getirirsek toplam 7500 tl civarında gelirim var.fakat bankalara kredi kartı borçlarım var.rahatlamam için 20000 tl alabilirmiyim.kolay gelsin bir yol gösterirseniz memnun olurum

  4. CEVAP BEKLİYORUM LÜTFEN KIRMIZI KALEM YEMEMEK İÇİN KREDİ NOTUM DÜŞÜK KREDİ İSTİYORUM.TÜM BORÇLARIMI TEK BANKADA TOPLAMAK İSTİYORUM.YARDIMKCI OLUN.

  5. Merhaba kırmızı kalem yiyen fakat şuan emekli olan ve maaşını pttden alan bir kişi pttden kredi çekebilir mi 10bin 15bin civarı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir