Garanti kartsız para çekme nasıl yapılır? Garanti Paramatik kartsız işlemler

  • 12 Haziran 2016
  • 2.605 kez görüntülendi.
Garanti kartsız para çekme nasıl yapılır? Garanti Paramatik kartsız işlemler

Türkiye’nin en çok kullanılan bankalarından biri olan Garanti, birbirinden farklı girişimleri ile şaşırtmaya devam ediyor. Son yılların en çok kullanılan sistemlerinden birini Türkiye’ye getiren Garanti, kartsız işlem yapmayı sağlayan Paramatik ile birlikte, herkesin de rahat etmesini amaçlıyor. Pek çok kişinin en çok tercih ettiği bankalardan biri olan Garanti Bankası, Paramatik sayesinde hızlı bir şekilde sizlerin işlemlerinizi yapmanızı amaçlıyor.

 

Günümüzde vakti kıymetli olan ve pek çok işlemi de bir arada yapmak zorunda kalanlar için Paramatik’ten kolay bir şekilde kartsız işlem yapılabiliyor. Acilen dışarı çıkmanız gerekti ve cüzdanınızı yanınıza almadınız. Bu durum sayesinde Paramatik’ten kısa bir süre içinde kartsız işlemle para çekebilir ve çok rahat bir şekilde yanınıza nakit alabilirsiniz.

 

PARAMATİK’TEN KARTSIZ İŞLEM NASIL YAPILIR?

 

Garanti Bankası’nın en önemli sistemlerinden biri olan Paramatik‘ten kartsız işlem yapabilmeniz için ilk olarak telefonunuza gelecek QR kodunu kullanabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte, artık akıllı telefonlara yüklenen QR kodu, herkesin de en çok kullandığı sistemler arasında yer alıyor.

 

QR kodu için Garanti Bankası ile iletişime geçebilirsiniz. EFT işlemleri ile birlikte, hiç bir karta ihtiyaç duymadan da çok rahat bir şekilde paranızı yatırabilir veya istediğiniz gibi paranızı çok rahat bir şekilde çekebilirsiniz. Bu durum sayesinde ise işlemlerinizi kısa bir sürede halledebilir ve bu sayede de paralarınızı rahat bir şekilde yatırabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ